SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Subject
lt: Tema

en: On
lt: Įjungta

en: Logging
lt: Užrašoma

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Mail
lt: Paštas

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: E-mail from name
lt: El. pašto NUO vardas

en: E-mail from address
lt: El. pašto NUO adresas
