SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Type
ml: തരം

en: Subject
ml: വിഷയം

en: On
ml: ഓൺ

en: Logging
ml: ലോഗിംഗ്

en: No
ml: അല്ല

en: Password
ml: പ്രവേശന വാക്ക്

en: Name
ml: പേര്

en: Filename
ml: ഫയലിന്റെ പേര്

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്
