SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to no translation catalogue (16 entries)

en: Body
no: Brødtekst

en: Username
no: Brukernavn

en: Subject
no: Emne

en: On
no: På

en: Logging
no: Loggføring

en: No
no: Nei

en: Password
no: Passord

en: Name
no: Navn

en: Filename
no: Filnavn

en: Mail
no: E-post

en: Off
no: Av

en: To
no: Til

en: From
no: Fra

en: Hostname
no: Vertsnavn

en: Attachments
no: Vedlegg

en: Headers
no: Hode-linjer
