SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ

en: Hostname
pa: ਹੋਸਟ-ਨਾਂ
