SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (56 entries)

en: Body
pl: Treść

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Logging
pl: Logowanie

en: No
pl: Nie

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Mail
pl: Poczta

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Hostname
pl: Nazwa hosta

en: SMTP Authentication
pl: Uwierzytelnienie SMTP

en: Attachments
pl: Załączniki

en: E-mail from name
pl: Nazwa nadawcy e-maila

en: E-mail from address
pl: Adres nadawcy e-maila

en: Use SSL
pl: Użyj SSL

en: SMTP.module is active.
pl: Moduł SMTP jest aktywny.

en: SMTP.module is INACTIVE.
pl: Moduł SMTP jest NIEAKTYWNY.

en: Install options
pl: Opcje instalacji

en: To uninstall this module you must turn it off here first.
pl: Aby odinstalować ten moduł musisz go najpierw wyłączyć.

en: SMTP server settings
pl: Ustawienia serwera SMTP

en: The address of your outgoing SMTP server.
pl: Adres twojego serwera SMTP poczty wychodzącej.

en: The address of your outgoing SMTP backup server. If the primary server can't be found this one will be tried. This is optional.
pl: Adres zapasowego serwera SMTP poczty wychodzącej. Jeśli pierwszy serwer nie odpowiada użyty zostanie zapasowy serwer. To pole jest opcjonalne.

en: The default SMTP port is 25, if that is being blocked try 80. Gmail uses 465. See !url for more information on configuring for use with Gmail.
pl: Domyślny port SMTP to 25, jeśli jest zablokowany spróbuj użyć portu 80. Użytkownicy poczty Gmail powinni ustawić port 465. Więcej informacji na temat konfiguracji dla użytkowników Gmail na stronie !url.

en: this page
pl: ta strona

en: Use TLS
pl: Użyj TLS

en: Your PHP installation does not have SSL enabled. See the !url page on php.net for more information. Gmail requires SSL.
pl: Twoja wersja PHP ma wyłączoną opcję SSL. Zajrzyj na stronę !url w witrynie php.net, aby dowiedzieć się więcej. Poczta Gmail wymaga SSL.

en: OpenSSL Functions
pl: Funkcje OpenSSL

en: Use encrypted protocol
pl: Użyj protokołu szyfrowania

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
pl: Pozostaw puste jeśli twój serwer SMTP nie używa uwierzytelniania

en: SMTP Username.
pl: SMTP Nazwa użytkownika

en: E-mail options
pl: Opcje e-mail

en: check the logs
pl: sprawdź dziennik zdarzeń

en: You must provide at least one recipient email address.
pl: Musisz podać przynajmniej jeden adres e-mail odbiorcy.

en: Could not instantiate mail function.
pl: Nie można wywołać funkcji mail.

en: SMTP Error: Could not authenticate.
pl: Błąd SMTP: Nie można uwierzytelnić.

en: SMTP Error: Data not accepted.
pl: Błąd SMTP: Dane nie zostały przyjęte.

en: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
pl: Błąd SMTP: Nie można połączyć się z hostem SMTP.

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: Turn this module on or off
pl: Włącz, lub wyłącz moduł

en: SMTP server
pl: SMTP serwer

en: SMTP backup server
pl: SMTP zapasowy serwer

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
pl: Adres e-mail, z którego będą wysyłane wszystkie wiadomości.

en: A test e-mail has been sent to @email. You may want to !check for any error messages.
pl: Testowa wiadomość została wysłana do @email. Możesz sprawdzić !check w przypadku ewentualnych komunikatach o błędach.

en: Send test e-mail
pl: Wyślij testowy e-mail

en: E-mail address to send a test e-mail to
pl: Adres e-mail, na który zostanie wysłany testowy e-mail

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
pl: Wprowadź adres, aby wysłać wiadomość testową.

en: Sending mail to: @to
pl: Wysyłanie maila do: @to

en: Error sending e-mail from @from to @to : !error_message
pl: Błąd podczas wysyłania wiadomości e-mail od @from do @to : !error_message

en: SMTP Authentication Support
pl: Uwierzytelnienie SMTP

en: Invalid address
pl: Nieprawidłowy adres

en: Allow for site emails to be sent through an SMTP server of your choice.
pl: Umożliwia wysyłanie emaili ze strony przez wybrany serwer SMTP.
