SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Type
sq: Lloji

en: Subject
sq: Subjekti

en: No
sq: Jo

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Name
sq: Emri

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Hostname
sq: Emri i host

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
