SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Body
ta: பொருள் விரிவாக்கம்

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Type
ta: வகை

en: Subject
ta: பொருள்

en: On
ta: சரி

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Off
ta: இல்லை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்
