SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Subject
te: విషయం

en: No
te: కాదు

en: Password
te: సంకేతపదం

en: Name
te: పేరు

en: Mail
te: మెయిల్

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Attachments
te: జోడింపులు
