SMTP Authentication Support (7.x-1.4) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Type
ug: تىپى

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Password
ug: پارول

en: Name
ug: ئىسىم

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Hostname
ug: مۇلازىمېتېر نامى
