SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: On
el: Ανοικτό

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Name
el: Όνομα

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Mail
el: Ηλεκτρονικό μήνυμα

en: Off
el: Κλειστό

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Hostname
el: Όνομα υπολογιστή

en: Attachments
el: Συνημμένα

en: E-mail from name
el: Το όνομα του αποστολέα του e-mail

en: E-mail from address
el: Διεύθυνση αποστολέα του e-mail
