SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Type
eo: Tipo

en: Subject
eo: Temo

en: On
eo: Ŝaltita

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Name
eo: Nomo

en: Mail
eo: Retpoŝto

en: Off
eo: Malŝaltita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
