SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (16 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Subject
et: Teema

en: On
et: Sees

en: Logging
et: Logimine

en: No
et: Ei

en: Password
et: Parool

en: Name
et: Nimi

en: Filename
et: Failinimi

en: Mail
et: E-post

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Attachments
et: Manused
