SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Subject
eu: Gaia

en: Logging
eu: Sarbidea

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Name
eu: Izena

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Mail
eu: Posta

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: E-mail from name
eu: Bidaltzailearen e-postaren izena

en: E-mail from address
eu: Bidaltzailearen e-postaren helbidea
