SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Body
fil: Nilalaman

en: Username
fil: Bansag

en: Type
fil: Uri

en: Subject
fil: Paksa

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Name
fil: Pangalan

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay
