SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Subject
gu: વિષય

en: On
gu: ચાલુ

en: No
gu: નહિ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Name
gu: નામ

en: Mail
gu: મેઇલ
