SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Body
kk: Мазмұны

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Name
kk: Аты

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Attachments
kk: Косымшалар
