SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Type
ku: جۆر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: No
ku: نەخێر

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Name
ku: ناو

en: Filename
ku: ناوی پەڕگە

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Hostname
ku: ناوی خانەخوێ

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
