SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Username
fa: نام کاربری

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: On
fa: روشن

en: Logging
fa: ثبت کردن

en: No
fa: خیر

en: Password
fa: رمز

en: Name
fa: نام

en: Filename
fa: نام فایل

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Off
fa: خاموش

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Hostname
fa: نام میزبان
