SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: No
ps: نه

en: Password
ps: پټ توری

en: Name
ps: نوم

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: To
ps: ته

en: Hostname
ps: کوربه نوم
