SMTP Authentication Support (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Body
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Subject
uk: Тема

en: On
uk: Увімкнено

en: Logging
uk: Журналювання

en: No
uk: Ні

en: Password
uk: Пароль

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Filename
uk: Назва файла

en: Mail
uk: Пошта

en: Off
uk: Вимкнено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Hostname
uk: Назва хоста

en: SMTP Authentication
uk: Авторизація SMTP

en: Attachments
uk: Вкладення

en: E-mail from name
uk: Електронний лист від імені

en: E-mail from address
uk: Адреса відправника

en: Headers
uk: Заголовки

en: Use SSL
uk: Використовувати SSL

en: SMTP.module is active.
uk: Модуль SMTP активний.

en: SMTP.module is INACTIVE.
uk: Модуль SMTP НЕАКТИВНИЙ

en: Install options
uk: Опції встановлення

en: To uninstall this module you must turn it off here first.
uk: Щоб деінсталювати даний модуль необхідно спочатку вимкнути його тут.

en: SMTP server settings
uk: Налаштування SMTP-сервера

en: The address of your outgoing SMTP server.
uk: Адреса вашого вихідного SMTP-сервера.

en: The address of your outgoing SMTP backup server. If the primary server can't be found this one will be tried. This is optional.
uk: Додатково. Адреса вашого вихідного допоміжного сервера SMTP. Якщо головний сервер не буде знайдений, використовується цей.

en: SMTP port
uk: Порт SMTP

en: The default SMTP port is 25, if that is being blocked try 80. Gmail uses 465. See !url for more information on configuring for use with Gmail.
uk: Порт SMTP за замовчуванням 25, якщо він блокується спробуйте 80. Gmail використовує 465. Див. !url для отримання додаткової інформації про налаштування для використання Gmail.

en: this page
uk: поточна сторінка

en: Use TLS
uk: Використовувати TLS

en: OpenSSL Functions
uk: Функції OpenSSL

en: Use encrypted protocol
uk: Використовувати зашифрований протокол

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
uk: Залиште порожнім, якщо ваш SMTP-сервер не вимагає авторизації.

en: SMTP Username.
uk: Ім'я користувача SMTP.

en: E-mail options
uk: Настроювання e-mail

en: check the logs
uk: перевірити журнали

en: Could not instantiate mail function.
uk: Неможливо встановити функцію пошти.

en: SMTP Error: Could not authenticate.
uk: Помилка SMTP: не можна авторизуватися.

en: SMTP Error: Data not accepted.
uk: Помилка SMTP: дані не прийняті.

en: SMTP Error: Could not connect to SMTP host.
uk: Помилка SMTP: не можна з'єднатися із сервером SMTP.

en: Encoding
uk: Кодування

en: Turn this module on or off
uk: Увімкніть або вимкніть цей модуль

en: SMTP server
uk: Сервер SMTP

en: SMTP backup server
uk: Резервний сервер SMTP

en: The e-mail address that all e-mails will be from.
uk: Адреса електронної пошти, з якої будуть надходити всі листи.

en: Send test e-mail
uk: Відправити тестовий лист

en: E-mail address to send a test e-mail to
uk: Адреса електронної пошти для відправки тестового електронного листа на

en: Type in an address to have a test e-mail sent there.
uk: Введіть адресу щоб мати змогу отримувати на неї тестові повідомлення.

en: Sending mail to: @to
uk: Відправляю листа на: @to

en: SMTP Authentication Support
uk: Підтримка автентифікації SMTP

en: Reply-To
uk: Зворотна адреса

en: Message body empty
uk: Текст повідомлення порожній

en: Invalid address
uk: Неприпустима адреса

en: Attahment could not be found or accessed.
uk: Додаток не знайдений або доступ заборонено.

en: Attachment could not be found or accessed.
uk: Додаток не знайдений або доступ заборонено.

en: The name that all e-mails will be from. If left blank will use the site name of:
uk: Ім'я, від якого будуть відправлятися всі електронні листи. Якщо поле залишити порожнім, буде використовуватися назва сайту:

en: Drupal SMTP test e-mail
uk: Тестове SMTP-повідомлення від Drupal.

en: If you receive this message it means your site is capable of using SMTP to send e-mail.
uk: Якщо ви отримали це повідомлення, то сайт може використовувати SMTP для відправки електронної пошти.

en: File Error: Could not open file: !nofile
uk: Помилка файла: Неможливо відкрити файл: !nofile

en: Unknown encoding: !enc
uk: Невідоме кодування: !enc

en: SMTP server error: !lasterror
uk: Помилка SMTP-сервера: !lasterror

en: Allow for site emails to be sent through an SMTP server of your choice.
uk: Дозволити сайту відправляти електронну пошту через обраний SMTP-сервер.

en: Administer SMTP Authentication Support module
uk: Адміністрування модуля підтримки SMTP-авторизації

en: Perform administration tasks for SMTP Authentication Support module.
uk: Виконання адміністративних завдань для модуля Підтримка SMTP-авторизації.

en: SMTP password. If you have already entered your password before, you should leave this field blank, unless you want to change the stored password.
uk: Пароль SMTP. Якщо ви вже вводили пароль раніше, вам слід залишити це поле порожнім, хіба що ви хочете змінити збережений пароль.

en: Log everything
uk: Реєструвати все
