SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Body
am: አካል

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: No
am: እምቢ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Name
am: ስም
