SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Body
bn: কাঠামো

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Type
bn: টাইপ

en: Subject
bn: বিষয়

en: No
bn: না

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Name
bn: নাম

en: Filename
bn: ফাইলের নাম

en: To
bn: বরাবর
