SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: No
bo: མིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Name
bo: མིང

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Hostname
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང
