SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Body
br: Korf

en: Username
br: Anv implijer

en: Subject
br: Danvez

en: No
br: Nann

en: Password
br: Ger-tremen
