SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Body
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Type
fi: Tyyppi

en: Subject
fi: Aihe

en: On
fi: Käytössä

en: Logging
fi: Lokit

en: No
fi: Ei

en: Password
fi: Salasana

en: Name
fi: Nimi

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Off
fi: Pois päältä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Attachments
fi: Liitteet

en: E-mail from name
fi: Sähköpostin lähettäjä

en: E-mail from address
fi: Sähköpostin lähetysosoite
