SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Type
he: סוג

en: Subject
he: נושא

en: On
he: פעיל

en: Logging
he: רישום ביומן

en: No
he: לא

en: Password
he: סיסמה

en: Name
he: שם

en: Filename
he: שם קובץ

en: Off
he: כבוי

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Hostname
he: שם שרת

en: SMTP Authentication
he: אימות SMTP

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Leave blank if your SMTP server does not require authentication.
he: השר ריק אם שרת ה-SMTP שלך לא דורש אימות.

en: SMTP Username.
he: שם משתמש SMTP.

en: SMTP server
he: שרת SMTP
