SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Type
hi: प्रकार

en: Subject
hi: विषय

en: On
hi: चालू

en: Logging
hi: लॉगिंग

en: No
hi: नहीं

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Name
hi: नाम

en: Filename
hi: फ़ाइल का नाम

en: Off
hi: बंद

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Hostname
hi: परिचारक-नाम

en: Attachments
hi: संलग्नी
