SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Type
ht: Tip

en: Subject
ht: Sijè

en: On
ht: Ouvè

en: Password
ht: Mo pas

en: Name
ht: Non

en: Filename
ht: Non fichye

en: Off
ht: Fèmen
