SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Subject
hy: Թեմա

en: No
hy: Ոչ

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Name
hy: Անուն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Hostname
hy: Հոստի անուն
