SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Body
is: Meginmál

en: Username
is: Notendanafn

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: On
is: Virkjað

en: Logging
is: Kerfisskráning

en: No
is: Nei

en: Password
is: Lykilorð

en: Name
is: Nafn

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Off
is: Af

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Attachments
is: Viðhengi
