SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Body
jv: Isi

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Type
jv: Tipe

en: Subject
jv: Subyek

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Name
jv: Jeneng

en: Filename
jv: Jeneng File

en: To
jv: Marang

en: Hostname
jv: Jeneng Host
