SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Body
mg: Votoatiny

en: Username
mg: Anarana

en: Type
mg: Karazana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: No
mg: Tsia

en: Password
mg: Teny miafina
