SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Type
mn: Төрөл

en: Subject
mn: Гарчиг

en: No
mn: Үгүй

en: Password
mn: Нууц үг

en: Name
mn: Нэр

en: Hostname
mn: Хостийн нэр
