SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: Body
mr: मुख्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Type
mr: प्रकार

en: On
mr: वर

en: No
mr: नाही.

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Name
mr: नाव

en: Filename
mr: फाईलचे नाव

en: Off
mr: बंद

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Hostname
mr: होस्टनेम
