SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Username
my: အမည်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Subject
my: အကြောင်း

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Name
my: အမည်

en: Filename
my: ဖိုင်အမည်

en: From
my: မှ
