SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Subject
ne: विषय

en: On
ne: माथि

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Name
ne: नाम

en: To
ne: लाई

en: Hostname
ne: होष्टनाम
