SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Body
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Type
ro: Tip

en: Subject
ro: Subiect

en: On
ro: Pornit

en: Logging
ro: Logare

en: No
ro: Nu

en: Password
ro: Parolă

en: Name
ro: Nume

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Off
ro: Oprit

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: E-mail from name
ro: E-mail de la numele

en: E-mail from address
ro: E-mail de la adresa
