SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Type
si: වර්ගය

en: Subject
si: කාරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
