SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име
