SMTP Authentication Support (7.x-1.7) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: On
tr: Açık

en: Logging
tr: Kayıt tutma

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Name
tr: İsim

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Off
tr: Kapalı

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Hostname
tr: Sunucu adı

en: SMTP Authentication
tr: SMTP Kimlik Doğrulaması

en: Attachments
tr: Ekler

en: E-mail from name
tr: E-posta adı

en: E-mail from address
tr: Gönderen e-posta adresi

en: A test e-mail has been sent to @email. You may want to !check for any error messages.
tr: @email adresine bir test maili gönderildi. Hata mesajları için !check sayfasına bakabilirsiniz.
