SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to af translation catalogue (13 entries)

en: Body
af: Teks

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Subject
af: Onderwerp

en: On
af: Op

en: No
af: Nee

en: Password
af: Wagwoord

en: Name
af: Naam

en: Mail
af: E-pos

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Attachments
af: Aanhangsels
