SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to ar translation catalogue (19 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: On
ar: في

en: Logging
ar: تسجيل

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Name
ar: الاسم

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Off
ar: إيقاف

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Hostname
ar: اسم المستضيف

en: standard
ar: معيار

en: here
ar: هنا

en: Attachments
ar: المرفقات

en: SMTP Authentication Support
ar: دعم مصادقة SMTP
