SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Type
ast: Triba

en: Subject
ast: Asuntu

en: No
ast: Non

en: Password
ast: Clave

en: Name
ast: Nome

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Attachments
ast: Axuntos
