SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Body
bs: Tijelo

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Type
bs: Tip

en: Subject
bs: Naslov

en: No
bs: Ne

en: Password
bs: Lozinka

en: Name
bs: Ime
