SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Name
dz: མིང་།

en: To
dz: ལུ་

en: From
dz: ལས་

en: Hostname
dz: ཧོསཊི་ནེམ་།

en: Attachments
dz: མཉམ་སྦྲགས་ཚུ།
