SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to id translation catalogue (18 entries)

en: Body
id: Isi

en: Username
id: Nama pengguna

en: Type
id: Jenis

en: Subject
id: Judul

en: On
id: Pada

en: Logging
id: Pengelogan

en: No
id: Tidak

en: Password
id: Sandi

en: Name
id: Nama

en: Filename
id: Nama berkas

en: Mail
id: Email

en: Off
id: Matikan

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Hostname
id: Nama host

en: standard
id: standar

en: here
id: di sini

en: Attachments
id: Sisipan
