SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Body
ka: ტანი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Type
ka: ტიპი

en: Subject
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: No
ka: არა

en: Password
ka: პაროლი

en: Name
ka: სახელი

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: standard
ka: სტანდარტული

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები
