SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to kn translation catalogue (23 entries)

en: Body
kn: ವಿವರಣೆ , ವಿಷಯ ,ಮಾಹಿತಿ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Logging
kn: ಪ್ರವೇಶಿಸುತ್ತಿದೆ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Filename
kn: ಕಡತದಹೆಸರು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Off
kn: ಜಡ

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: SMTP Authentication
kn: SMTP ದೃಢೀಕರಣ

en: Attachments
kn: ಲಗತ್ತುಗಳು

en: Headers
kn: ಹೆಡರ್‌ಗಳು

en: Use TLS
kn: TLS ಅನ್ನು ಬಳಸು

en: OpenSSL Functions
kn: OpenSSL ಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: Encoding
kn: ಎನ್ಕೋಡಿಂಗ್

en: Reply-To
kn: ಇವರಿಗೆ ಉತ್ತರಿಸು

en: Invalid address
kn: ಸರಿಯಲ್ಲದ ವಿಳಾಸ
