SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Subject
lv: Temats

en: On
lv: Aktīvs

en: Logging
lv: Notikumu reģistrācija

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Name
lv: Nosaukums

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Mail
lv: Pasts

en: Off
lv: Izslēgts

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Hostname
lv: Hostvārds

en: standard
lv: standarta

en: here
lv: šeit

en: Attachments
lv: Pielikumi

en: E-mail from name
lv: E-pasts no vārda

en: E-mail from address
lv: E-pasts no adreses

en: Install options
lv: Instalācijas uzstādījumi

en: To uninstall this module you must turn it off here first.
lv: Lai atinstalētu moduli jums tas visprims ir jāizslēdz

en: SMTP server settings
lv: SMTP servera uzstādījumi

en: SMTP port
lv: SMTP ports
