SMTP Authentication Support (7.x-1.8) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Subject
nn: Emne

en: On
nn: På

en: No
nn: Nei

en: Password
nn: Passord

en: Name
nn: Namn

en: Off
nn: Av

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Hostname
nn: Tenarnamn

en: here
nn: her

en: Attachments
nn: Vedlegg
